Ürünlerin teslimatı firmamızın anlaşmalı olduğu kargo şirketi, MNG Kargo ile sağlanmaktadır. Gönderilerin ücreti siparişinizle orantılı olarak değişmektedir. Web sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti otomatik olarak hesaplanmakta ve siparişinize ilave edilmektedir. Bu sayede gönderiler anlaşmalı kargomuz tarafından size ulaştırılmakta ve ilave bir ücret alınmamaktadır.

Web sitemiz haricinde verdiğiniz siparişlerde, müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşmeye göre kargo gönderimine ait ücretin ödemesi tarafınıza ait olabilir veya yine ek bedel hesaplanarak anlaşmalı kargomuz ile gönderim yapılabilir.

Web sitemiz üzerinden kargo ücretleri KDV hariç olarak belirtilmektedir. Toplam tutara ürün vergilerine ilave olarak kargo bedelinin vergisi de eklenmektedir.

kargo teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri ertesi gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Stoklarımızda bulundurmadığımız veya temini zaman alan ürünler için kargoya teslim süresi 3 – 7 iş günü sürebilir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilmektedir.

Stoklarımız tedarikçi firmalarımızın stokları ile orantılıdır. İthal ürünlerimiz genellikle siparişe göre stoğa dahil edildiğinden kargoya teslim süresi 2 – 6 hafta sürebilir.

Cuma günü vermiş olduğunuz siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde (09.00 – 17.00 saatleri arasında) bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Kargo firmaları tarafından hedeflenen teslimat süreleri ile ilgili tablo

teslim sureleri