od-banner

Biz kimiz, neler yapıyoruz, ne zaman var olduk...

01. Bilimi Seviyoruz!

TRAY, Rokim ve Anatomia markalı ürünlerimiz ile eğitim için üretiyoruz. Geleceğimiz için çalışıyor, öğretime tam destek sağlıyoruz...

Yenilab Laboratuvar ve Eğitim Gereçleri, 2009 yılında kurulmuş olup laboratuvar cihazları ile malzemeleri, analiz ve teknik kimyasallar ile okul eğitim araç ve gereçleri, okul deney malzemeleri ve anatomik ve medikal eğitim maketleri konusunda sizlere destek ve hizmet vermeyi amaçlayan bir firmadır.

Büyüyen iş hacmi ile orantılı olarak firmamız sürekli kendini geliştirmeye devam etmiştir. Buna bağlı olarak da 2014 yılının ilk çeyreğinde şahıs şirketinden limited şirketine dönüşmüştür. Ayrıca 2017 yılı itibarıyla da Kocaeli – Kartepe’ deki yeni showroom ve lojistik merkezimize taşındık. Bu sayede hizmet ve kurumsallık kalitesini daha da yükseltmiştir. 2020 yılı itibarıyla da kapalı alan depolama kapasitemiz 1000 m² ye çıkartılmıştır.

12 yılı aşkın bir süredir Okul Dünyası, öğrenci ve öğretmenlerin dünyayı bilim yoluyla keşfetmenin hazzını ve sevincini deneyimlemelerini sağladık. Velilerimize çocuklarıyla bilimle dolu zaman geçirebilecekleri öğrenme metodları için ilham veren uygulamaları deneyimlemeleri için deney araçları ve ekipmanlar sağlıyoruz.

Müşteri portföyümüz kamu ve özel sektörde eşit dağılım göstermektedir. Kamu ve özel sektör laboratuvarlarına, kalite kontrol ve AR-GE çalışmalarına destek vermekteyiz. Eğitim sektöründe ise anaokulundan üniversiteye kadar tüm ihtiyaçlara cevap vermekteyiz. Özel veya Devlet Okulları’ nın projelerine ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyoruz. Ayrıca Tasarım Beceri Atölyeleri (TBA), TÜBİTAK 4004 – 4005 – 4006 – 4007 gibi okul projeleri için akılcı ve uygun nitelikler ve yöntemler sunuyoruz. Türkiye’ deki tüm üniversitelerin BAP, TÜBİTAK, AR-GE, tez, yüksek lisans, doktora vb. projelere destek olmakta ve ihtiyaçlar doğrultusunda çalışma yapmaktayız.

İlke edindiğimiz misyonlarımız ve vizyonlarımız...

02. Değerlerimiz

İster okulda eğitim amaçlı olsun isterse evde hobi amaçlı, odak noktamız iki basit kelimeyle özetlenmiştir: Yaratıcı Öğrenme

musteri hizmeti
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Biz her müşterimizi ailemizin bir ferdi gibi görüyoruz ve onlara tüm içtenliğimizle yaklaşıyoruz. Güler yüzlü ve çözüm yaratan hizmetlerimizle en iyisini sunmaya çalışıyoruz.

is ahlaki
İŞ AHLAKI & DAVRANIŞI

Pozitif bakış açımızla ruhumuzu zenginleştiriyor ve olanın ötesinde hizmet vermeye çalışırız. Saygı, doğru irade, dürüstlük ve hesap verebilirlik en değerli ilkelerimizdir.

merak etmek
MERAK & DENEYİM

Merak etmek bilinmeyeni keşfetmek için ilk adımdır. Yaşam boyu öğrenme zevki aşılama konusunda tutkuluyuz. Bu nedenle büyükler ve küçüklerin deney yapmaları için çalışıyoruz.

arastirma gelistirme
ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME

Hayat sürekli bir yolculuktur. Bireysel gelişime değer veriyor ve teşvik ediyoruz. Yaştan ve yeteneklerden bağımsız olarak her gün birbirimize meydan okuyarak daha çok çalışıyoruz.

Çalışma şeklimiz, teklif yönetimimiz, satış tecrübelerimiz...

03. Hizmetlerimiz

blog hakkinda

Kaynaklar & Makaleler

Öğretmenlerin, velilerin ve çocukların yararlanabilecğei onlarca içerik, ipucu, deney, proje, çalışma ve daha fazlasını keşfetmek için ücretsiz çevrimiçi kaynak oluşturuyoruz. Bu sayede sizlere çok daha akılcı çözümler ve fikirler sunmaktayız. Deneyler, uygulamalar ve farklı fikirler için çözümler sunduğumuz gibi bunların tümünü sizlerle sınırsızca paylaşıyoruz.

edu science

Deney Malzemeleri & Ekipmanları

Okul Dünyası mağazamızda ve depolarımızda, küçük miktarlardaki kimyasallardan ve laboratuvar sarf malzemelerine, mikroskop ve teleskoplardan anatomi maketlerine, elektrik – elektronikten mühendislik ekipmanlarına kadar, tüm bilimsel ve deneysel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde yaklaşık 4.000 çeşit ürün yer almaktadır.

mufredat urunleri

Müfredata Uygun Setler

Milli Eğitim Bakanlığı’ nın belirlediği ders içerikleri ve deney çalışmalarına uygun hazırlanan ve düzenli olarak güncellenen ilkokul, ortaokul ve lise malzeme listelerimiz mevcuttur. Ayrıca TBA için hazırlanmış FeTeMM, Görsel Sanatlar gibi atölye setlerimiz de mağazamızda yer almaktadır. Bu liste ürünlerini set olarak veya tek tek tedarik etmeniz mümkündür.

eigitim seti

Eğitici Düzenek & Setler

Deneyerek ve görerek öğrenmenin en güzel yolu elbette ki daha çok deney yapmak ve daha çok denemektir. Büyükler ve küçükler için en inanılmaz öğrenme ve öğretme yöntemlerinden biridir. Bizler de bu düşünceyle hem evde hem de okulda uygun olabilecek pek çok deney seti hazırladık. Çok çeşitli branşlarda ve yaş gruplarına hitap eden bu setlerimizi mağazamızdan kolayca inceleyebilirsiniz.

gorsel sanatlar

Sanatsal Ürünler

Zihnin dinlenmesini sağlamak için sanatsal aktiviteler en güzel faaliyetlerdir. İster açık alanda olun isterseniz de evde veya okulda, her yer sizin için bir sanatsal faaliyet alanı olabilir. Mağazamızda ihtiyaçduyacağınız her türden hobi, aktivite ve sanatsal materyaller yer almaktadır. Yüzlerce boya çeşidi, ebru malzemesi, seramik ekipmanı, kendin yap setleri ve daha fazlası sizler için bir arada.

Çalışmalarımız, markalarımız ve faaliyetlerimiz...

04. Neler Yapıyoruz

Tüm süreçlerimiz ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri' ne uygun olarak uluslararası standartlarda ilerlemektedir.

Bizler 2013 yılı itibarıyla, anatomik modeller, organ modelleri, bitki ve hayvan modelleri ile medikal ve tıbbi eğitim modelleri ve mankenleri konusunda ithalat yapmaya başladık. Anatomik modeller ve sağlık sektöründe kullanılan hasta eğitim mankenleri için kendi markamızı geliştirdik ve ürünlerimizi “anatomia” markası ile ithal etmekte ve satışını yapmaktayız. Okulların ihtiyaç duyduğu, küçük hacimli teknik kalite kimyasallar ile çözelti ve solüsyon üretimimiz “rokim” markasıyla yapılmaktadır.

iso 9001 2015
marka okuldunyasi
marka tray
marka anatomia
marka rokim